Zlecaj bezpłatnie dowolne prace na Oferbox.pl - Portal zleceń

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #5209
Odsłon : 18 / Opublikowany 1 tydzień temu

Dodaj bezpłatnie zlecenie na pracę lub wyślij zapytanie do firm z branży która Cię interesuje. Porównaj ceny od wykonawców i wybierz interesującą Cię ofertę. Portal zleceń aukcyjnych oferbox.pl łączy zleceniodawców firmowych i prywatnych z wykonawcami z różnych branż. Potrzebujesz realizacji dowolnej usługi? Dodaj zlecenie a otrzymasz od razu oferty wykonania.

Na portalu zleceń Oferbox.pl znajdziesz zlecenia budowlane, zlecenia transportowe, zlecenia naprawy, zlecenia prac domowych i ogrodowych i wiele innych.  Porównuj ceny i oferty a następnie zawieraj transakcję do których możesz dodawać opinie po realizacji. Portal zapytań ofertowych Oferbox.pl to również katalog firm w którym znajdziesz i wybierzesz odpowiedniego wykonawcę usługi lub dostawę towaru. Uwaga! Każde dodane zlecenie na portalu oferbox.pl to 1zł przekazane na akcje charytatywne. Zapraszamy do działania.

Kontakt e-mail: bok@oferbox.pl

Dodatkowe informacje

Strona www: https://oferbox.pl/

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Lokalizacja

  Polska
  Kujawsko-Pomorskie
  Bydgoszcz
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Oferbox
  Kraj Polska
  Województwo Kujawsko-Pomorskie
  Adres Bydgoszcz
  Typ Prywatny
  Zlecaj bezpłatnie dowolne prace na Oferbox.pl - Portal zleceń - 1/1
  Zlecaj bezpłatnie dowolne prace na Oferbox.pl - Portal zleceń
  Dodaj bezpłatnie zlecenie na pracę lub wyślij zapytanie do firm z branży która Cię interesuje. Porównaj ceny od wykonawców i wybierz interesującą Cię ofertę. Portal zleceń aukcyjnych oferbox.pl łączy zleceniodawców firmowych i prywatnych z wykonawcami z różnych bra...
  Proszę o kontakt